METEC Sp. z o.o.
Przerób metali + cynkownia, artykuły do systemów kanalizacyjnych, pojemniki na odpadyMETEC
Start Profil firmy Pojemniki na odpady FATBOXX Kosze uliczne Artykuły kanalizacyjne Inne wyroby stalowe Cynkownia Kontakt

Kosze uliczne

Proponujemy całą gamę koszy ulicznych i dowodzimy, że tego typu produkty mogą być estetyczne. Poza estetyką, dbamy przede wszystkim o trwałość i wygodę w ich wykorzystaniu.
Nasze kosze są odporne na warunki atmosferyczne, łatwe w opróżnianiu, utrzymaniu oraz czyszczeniu. Poza tym są po prostu ładne i nie szpecą okolicy.

Duży wybór wielkości, wzorów oraz kolorów pozwalają na dopasowanie ich do otoczenia. Większość z nich wyposażona jest w popielniczki, co wciąż ma duże znaczenie, szczególnie na zewnątrz budynków, w których nie wolno palić.

Proponujemy także łatwe w obsłudze kosze wolnostojące, które można umieszczać na patiach, podjazdach, w atriach, recepcjach i hallach.

 

kosz na odpady ZYLINDUS 45 l

METEC - kosz na odpady ZYLINDUS 45 l

Kosz na odpady wykonany ze stabilnej, pełnej blachy.
Higieniczne opróżnianie od dołu. Zamykany trójkątnym zamkiem. Ze zintegrowaną szyną do zamocowania. Ocynkowany ogniowo. Dostępny także w standardowych kolorach RAL, malowany proszkowo.

 

 

kosz na odpady RADIANT 40 lMETEC – kosz na odpady RADIANT 40 l

Kosz na odpady wykonany ze stabilnej, pełnej blachy. Dwa szerokie otwory wrzutowe. Higieniczne opróżnianie do dołu. Zamykany trójkątnym zamkiem. Ze zintegrowaną szyną do zamocowania. Ocynkowany ogniowo. Dostępny także w standardowych kolorach RAL, malowany proszkowo.

 

 

kosz na odpady KREUZTAL 45 lMETEC - kosz na odpady KREUZTAL 45 l

Kosz na odpady wykonany ze stabilnej, pełnej blachy. Otwór wrzutowy z góry. Higieniczne opróżnianie od dołu. Zamykany trójkątnym zamkiem. Z ocynkowanej ogniowo blachy stalowej lub z tworzywa sztucznego. Wersja z blachy dostępna także pomalowana proszkowo.

 

 

kosz na odpady BERLIN 70 lMETEC – kosz na odpady BERLIN 70 l

Kosz na odpady wykonany z cynkowanej blachy stalowej i malowany proszkowo. Otwór wrzutowy z góry, higieniczne opróżnianie od dołu. Zamykany trójkątnym zamkiem. Ponadczasowy wzór, duża pojemność. Opcjonalnie ze zintegrowaną opielniczką.

 

 

kosz na odpady FRANKFURT 50 lMETEC – kosz na odpady FRANKFURT 50 l

Kosz na odpady wykonany ze stabilnej, pełnej blachy dekoracyjnej z wytłoczonymi nyplami. Okrągły otwór wrzutowy o średnicy 168 mm. Zintegrowana popielniczka o średnicy 38 mm w standardzie. Cynkowany ogniowo i malowany proszkowo w kolorach RAL.

 

 

kosz na odpady ARIEL 40 lMETEC – kosz na odpady ARIEL 40 l

Wyjątkowo stabilny i wytrzymały kosz uliczny na bazie kwadratu, z ramą i zadaszeniem. Wykonany z blachy czarnej, cynkowany ogniowo i malowany proszkowo w kolorach RAL. Zamykany trójkątnym zamkiem.

 

 

 
kosz na odpady DINUĺ 50 lMETEC - kosz na odpady DINUŚ 50 l

Wykonany z HDPE, kolorystyka według palety RAL. Do prostego montażu na słupku, łatwy w obsłudze, zamykany trójkątnym kluczem, wygodny otwórz wrzutowy z góry, standartowo wyposażony w płytkę ze stali szlachetnej do gaszenia papierosów.

 

 

kosz na odpady NIMBUS 20/30/50 lMETEC – kosz na odpady NIMBUS 20/30/50 l

Kosz na odpady wykonany z blachy pełnej i perforowanej; dno z blachy pełnej. Opróżniany poprzez wysypywanie. Ze zintegrowaną szyną do zamocowania. Ocynkowany ogniowo. Dostępny także malowany proszkowo w kolorach RAL, w 3 rozmiarach, opcjonalnie z popielniczką i z trójkątnym zamkiem.

 

 

kosze na odpady, wolnostojące, 33 - 100 lMETEC – kosze na odpady, wolnostojące, 33 - 100 l

Stalowe ocynkowane ogniowo, ładne w formie i stabilne, wykonane z blachy perforowanej. Dno z blachy stalowej. Odpływ wody. Za dodatkową opłatą dostępne także w standardowych kolorach RAL, malowane proszkowo.

 


Start      Profil firmy      Pojemniki na odpady      FATBOXX      Kosze uliczne      Artykuły kanalizacyjne      Inne wyroby stalowe      Cynkownia      Kontakt


Projekt i wykonanie - SiPRO